ARNIE IN UKRAINE | Vasturünnaku algus - esimesed lahingud (2. osa)


Kui eelmises, esimeses Arnie in Ukraine osas liiguti rindejoonele, siis nüüd teises osas on jõutud kohale ja algamas on vasturünnaku esimesed lahingud.

Kõik see on võetud kaadrisse Ukraine rahvusvahelise maakaitseleegioni sõduri Arnie poolt ning kogu ülesvõte on jaotatud kuute erinevasse episoodi. Kõik episoodid on leitavad Civ Div YouTube kanalilt või meie lehelt teemaviite «Arnie in Ukraine» alt (artikli avaldamise ajal ei ole kõik videod lisatud ja need lisatakse ajapikku).

Selle osa pikkus on 18 minutit ja video alguses jõutakse Vene vägede poolt okupeeritud territooriumile. Koheselt märkab meeskond ka lennumasinat, mis tõenäoliselt on venelaste oma. Ka esimeses osas nähti venelaste helikoptereid ja droone ning seega vaenlane jälgib Arnie üksuse liikumist.

Enne rindejoonele jõudmist tuleb läbida suur avatud põld, mida ületatakse täisgaasiga, et võimalikult kiirelt jõuda metsaserva varju. See on ohtlik, kuna ollakse vastastele väga nähtav, aga samas nii välditakse miine.

Esimene kontakt vastasega toimub videos 14:08, kus ühtlasi on ka esimene vigastatu. Täpsemalt nende peade kohal toimunud plahvatusest tekkinud ülerõhk vigastada raskelt ühe sõduri kaela, mis põhjustas ka hingamisraskused. Ta jäi ellu ja tahab võimalikult kiirelt naasta tagasi rindele.

Olgu ka öeldud, et kogu tegevus toimub 10. juunil Zaporižžjas

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud