Toeta Ford Mavericku muutmist moodsaks Ukraina sõjamasinaks

Mission Ukraina on soetanud omale uue auto, mis alustab varsti teed rindele. Tegu on Ford Maverickuga, mis tuleb enne rindele saatmis muuta moodsaks sõjamasinaks, mis hakkab vaenlasi litsuma. Ka sina saad tänavaautost sõjamasinaks transformeerumist toetada - selleks liitu Missioon Ukraina grupiga.

Mission Ukraina on soetanud uue auto, mis alustab varsti teed rindele. Tegu on Ford Maverickuga, mis tuleb enne rindele saatmist muuta moodsaks sõjamasinaks, hakates vaenlasi litsuma. Ka sina saad tänavaautost sõjamasinaks transformeerumist toetada - selleks liitu Missioon Ukraina grupiga.


Ukrainat toetav grupp Mission Ukraina on soetanud uue sõiduki, mida plaanitakse ümber ehitada moodsaks sõjamasinaks, et võidelda vaenlastega Ukrainas. Lisainfot leiate ka artikli lõpus olevast videost.

Ka Sina saad tänavaauto muutmist sõjamasinaks kaasa aidata. Selleks liitu Mission Ukraina grupiga ja, kui võimalusel, tee pisike annetus. Isegi kui annetamine ei ole võimalik või ei soovi, siis kindlasti liitu grupiga ja võimalusel jaga postitust

Annetuse tegemiseks:

  • Saaja: Mission Ukraina MTÜ
  • IBAN: SAAJA: Mission Ukraina MTÜ
  • Selgitus: Ford Maverick

Kui Maverick saab valmis, siis grupi administraator Andri Kiige lisab konto väljavõtte kõikidest annetajatest (nimi kinni kaetud) nägemaks palju tuli annetusi ja kui kalliks Mavericki ehitus läks.

Mavericki ümber ehitamisel moodsaks sõjamasinaks on vaja nii keevitajat kui ka raha. Projekti eelarveks on planeeritud umbes 600 eurot, mis kulub auto remontimisele ja vajaliku varustuse soetamisele."

Suurimad kuluartiklid projektil on keevitus, rehvid ja varuratas. Teisisõnu, auto on juba olemas ja vajab nüüd veel ainult peenhäälestust.

Seega, kui soovid Mission Ukrainat toetada, siis kindlasti liitu grupiga. See aitab mväga palju. Kui on soov ja võimalus, siis võib ka annetada. Aga esiteks liitu grupiga.


Video

Ukraina grupp Facebookis

Toeta Ukraina vabastamist liitudes Facebooki grupiga «MISSION UKRAINA», kus lisaks aitamisele keskendutakse ka kõige tähtsamatele sündmustele Ukrainas. Liitumine on kohene ja tasuta ning juba sellega annad panuse Ukraina vabastamisele.

Liitu grupiga nüüd ja anna sellega oma panus Ukraina vabastamisele ning sõja lõpule.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud