Mission Ukraina | Kogukond, mis varustab VABADUSE eest võitlejaid AUSALT ja LÄBIPAISTVALT


Ukraina sõdurid vajavad meie abi rohkem kui kunagi varem ja Facebooki grupp Mission Ukraina on võtnud südameasjaks tagada, et antud abi jõuab otse rindele, kus seda kõige rohkem vajatakse.

Mission Ukraina grupi pühendumus on suunata toetusoperatsioonid otse rindele. Kõik asjad viiakse ise ja otse üksusteni, et nii vältida korruptsiooni ja muul viisil asjade kaotsi minekut - olgu need siis autod, meditsiinitarbed või muu oluline varustus - jõuaksid kindlalt nende Ukraina üksusteni, kes neid kõige enam vajavad.

Erilise tähelepanu all on sõidukite hankimine ja ettevalmistamine lahinguoludeks. Need ostetakse Balti riikidest või muudest lähiriikidest, toimetatakse Eesti kaudu rindele ning iga samm protsessis, alates ostmisest kuni rindele viimiseni võimalusel dokumenteeritakse ja jagatakse avalikult grupis, andes annetajatele ja liikmetele kindlustunde ning näidates läbipaistvalt abi teekonda.

Lisaks sellele, et grupis jagatakse videomaterjali ja teavet toetusoperatsioonide kohta, leidub seal ka muud asjakohast ja huvipakkuvat informatsiooni, mis on seotud Ukrainaga. Tõeliselt väärtuslik on ka grupi lähenemine informatsiooni jagamisele - keskendutakse olulisimale, vältimaks infomüra ja tagamaks, et tähelepanu jääks kriitilistele teemadele.


Mission Ukraina grupiga liitumine on avatud kõigile, kes soovivad panustada või lihtsalt toetada Ukraina vabadusvõitlust. Liitumine on tasuta ja koheselt. Selleks lihtsalt KLÕPSA SIIN ja liitu grupiga.

Grupi asutaja ja administraator on Andri Kiige, kes on tuntud oma töö poolest Meediakriitika saates. Tema roll grupis on veel üks kinnitav näitaja selle kohta, et tegemist on usaldusväärse ja eesmärgipärase algatusega. Lisades juurde selle, et absoluutselt kõik viiakse kohale otse rindele, lisatakse ka videomaterjale, kuidas valmivad autod ja muu selline, siis tegu on väga läbipaistva toetusgrupiga.

Igaüks võib gruppi postitada, kõik postitused on avalikud ning see loob platvormi, kus on võimalik saada kiire ülevaade sellest, kuidas ja mis Ukrainas toimub ning kuidas läheb abistamisel ja abistajatel. Kui Sul on Facebooki konto, siis tule liitu grupiga nüüd ja aita grupil kasvada ning viies nii sammu edasi lähemale Ukraina vabastamisele.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud