MEEDIAKRIITIKA nr 119 | Vasakradikaalide rünnakutest demograafiakriisi uurimise vastu


Meediakriitika nr. 119

Eile tõmbas Raul Eamets kogu Eesti tähelepanu kui meedias demonstreeritud «vabariigi hirmsaim roimar». Kuid 24 tundi hiljem on ta juba kõrvale heidetud, unustatud ajakirjandusliku masinavärgi poolt. Selline on meie ajakirjanduse karm reaalsus aastal 2023.

Kas tõesti on ühe majandusteadlase ja professori maine vaid mängukaardiks ajakirjanduse käes? Mida maksab ühe majandusteadlase ja – professori karjäär? Tundub, et kaheksa korralikku klikimagnetist artiklit ja kuhjaga arvamuspropagandat vasakradikaalsetele ideedele.  Nii transformeeritakse hinnatud majandusteadlane rahaks, kes visatakse kõrvale niipea, kui järgmine «suur uudis» ilmub.

Kus aga raiutakse, seal laastud paratamatult lendavad. Kas Raul Eametsa saatus on hoiatus meile kõigile, et mõelda kaks korda enne, kui klõpsame järgmisel sensatsioonilisel pealkirjal? Seda ja kõike paljut muud ka Meediakriitika saatejuhid Andri Kiige ja Sven Sildnik arutlevad ja analüüsivad.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud