Elon Musk: Minu arvates Soros vihkab inimkonda

Elon Musk: Minu arvates Soros vihkab inimkonda

George Soros ja Elon Musk. Foto: Youtube.


Miljardär Elon Musk avaldas kriitikat ungari-ameeriklasest filantroobi George Sorose suunas, väites, et Soros vihkab inimkonda ja tegeleb tegevustega, mis kahjustavad ühiskonda.

Tesla tegevjuht Elon Musk ütles teisipäevases «The Joe Rogan Experience» taskuhäälingus: «Minu arvates ta [Soros] põhimõtteliselt vihkab inimkonda». Lisades, et Soros teeb asju, mis õõnestavad ja kahjustavad ühiskonda.

«Ta [Soros] teeb asju, mis õõnestavad tsivilisatsiooni struktuuri, valides prokuröre, kes keelduvad kuritegude eest inimesi vastutusele võtmisest. Need probleemid on nii San Franciscos, Los Angeles ja teistes linnades.»

Musk viitas Sorose poolt toetatud prokuröride valikule, kes tema sõnul keelduvad kuritegude eest inimesi vastutusele võtma, märkides, et see on kaasa toonud probleeme San Franciscos, Los Angeleses ja teistes linnades.

Musk selgitas ka oma vaadet, miks Soros investeerib Avatud Ühiskonna Fondide kaudu pigem kohalikesse valimistesse kui üleriiklikesse kampaaniatesse.

«Kui toetate linna - ja osariikide ringkonnaprokuröre, on investeeringu tasuvus märkimisväärne. Soros on mõistnud, et seadusi pole vaja muuta, piisab nende rakendamise viisi muutmisest,» sõnas Musk, keda tsiteeriti ka New York Postis.

Avatud Ühiskonna Fondid (OSF), mida juhib Soros, on tuntud eelkõige selle poolest, et toetavad dissidentlikke liikumisi endistes Nõukogude riikides, sealhulgas Sorose sünnimaal Ungaris. Eestis on nende tegevus tuntud Avatud Eesti Fondi nime all.


Video

Sky News Australia video

Allikad: Sky News Australia Youtube ja livemint.com.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.