RÄÄGIME ASJAST | Helmed arutavad põhjalikult Eesti hetkeseisust ja siseasjadest


Räägime asjast 29.10.2023

Sel pühapäeval «Räägime asjast» saates võtavad Mart ja Martin Helme fookusesse päevakajalised teemad, mis kõigutavad Eesti majanduse ja poliitilise stabiilsuse alustalasid.

Esimese teemana lahkavad saatejuhid neljapäeval Riigikogus toimunud tulist arutelu, mis keskendus Eesti majanduse elavdamisele pärast kriisi.

Teemavahetusega liigutakse edasi kuluhüvitiste keerulisse rägastikku, kus analüüsitakse parlamendiliikmete rahakasutust ja selle läbipaistvust. Kolmandaks tõstatub siseriikliku julgeoleku küsimus, arutelus terendab, kuidas Eesti on varustatud ja valmis tulevaste kriisidega silmitsi seisma.

Kuulake põnevat arutelu saates «Räägime asjast», mis on eetris igal pühapäeval kell 11:00, leitav Tre raadiost, Ring FM-ist, Ruut FM-ist ning Kuressaare pereraadiost. Saate järelkuulamine toimub aadressil https://www.mixcloud.com/raadiosaade/.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud