💊 Mart Helme: Kaja on minu arvates pidevalt mingite ainete mõju all


Seekordses raadiosaates «Räägime asjast» võetakse luubi alla eelarve ja Kaja Kallas ning Kert Kingolt saadikupuutumatuse ära võtmine. 

Välismaa teemadel - Mägi-Karabahh, Saudi Araabia ja Kesk-Aafrika. Mis neid kõiki ühendab?

Kaja Kallase teemadel tõi Mart Helme välja, et Valdo Randpere on komisjonidesse kaasa võetud, et päästa Kaja Kallast, kes on pidevalt mingite ainete mõju all.

«Valdo Randpere, kes on saadetud segama. Lihtsalt räägib vahele. Ründab küsijaid. [...] Ei lase ka Kajal rääkida. Räägib ka Kajale vahele, kui tema meelest Kaja hakkab ilmselt kuskile libedale libisema, siis tema tormab kohe päästemissioonile,» räägib Mart Helme saates «Räägime asjast.»

«Aga Kaja on muidugi minu arvates pidevalt mingite ainete mõju all,» lisab Mart Helme, täpsustades, et Kaja, kui on käinud vastamas arupärimistele, on olnud Mart Helme hinnangul väga sügavalt rahustite mõju all.

Lõpetuseks lisab Mart Helme, et Kaja Kallasel on närvid täiesti läbi. «Olen kuulnud ka teistest allikatest, et tal [Kaja Kallasel] on närvid täiesti läbi.»

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud