RÄÄGIME ASJAST | Obstruktsioon, Alar Karis lükkas seadus tagasi ja Martin Helme Itaalia reisi

10. detsembri saates «Räägime asjast» on stuudios Mart ja Martin Helme, kellest viimane seoses lähetuste ja reisidega on olnud mõned saated stuudiost eemal ja osalenud saadetes läbi telefoniühenduse.

Sellest ka üks saateosa. Täpsemalt saate lõpusosas Martin Helme räägib viimasest reisist Itaaliasse - mis seal toimus, miks ja milleks.

Aga enne seda räägitakse lõppenud nädalal Riigikogust toimunust, mis muidugi tähendab taaskord obstruktsiooni. Mis toimus ja mis sellest sai.

Sellega seonduvalt minnakse sujuvalt üle saate teisele teemale, kus arutatakse Alar Karise käigust jätta üks usaldusega seotud eelnõu välja kuulutamata - mis on selle tähendus ja edasine mõju.


Räägime asjast

«Räägime asjast» saade on eetris pühapäeval kell 11:00 Tre raadios, Ring FM-is, Ruut FM-is, Kuressaare Pereraadios ning saadet saab järelkuulata aadressil https://www.mixcloud.com/raadiosaade/.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud