LIHTSALT & KEERUTAMATA nr 25 | E-VALIMISED – saates külas Heldur-Valdek Seeder

Seekordses «Lihtsalt & Keerutamata» saates osalevad ERE programmi töörühma liikmed Harry Raudvere ja Kertu Luisk. Nõmme Raadio tuntud ajakirjanik Andres Raid ning vabamõtleja Timo Kalaus alias Silver Ronk.

Saates külas SMARTLIFE teadusprojektid MTÜ juhataja Heldur-Valdek Seeder. Mitte ajada segi Isamaa Erakonna endise juhi Helir-Valdor Seederiga. Heldur-Valdek (tänane saatekülaline) on Helir-Valdori vend.  Saadet juhib Mario Maripuu, tuntud sisulooja ja suunamudija Konservatiivne Mõtiskleja.

Seekordses saates arutletakse e-valimiste, selle aususe ja muu kõike seonduva kohta ning saates ei esindata partei seisukohti, vaid avaldatakse isiklikke mõtteid.


Saade kuulatav Kagu- ja Nõmme Raadios ning Youtube kanalis Konservatiivne Motiskleja.

Weebiraadio tegevust saab toetada rahalise panusega Konservatiivne Mõtiskleja OÜ kontole EE927700771006835650 selgitusega ANNETUS ja lisamaterjalid leitavad Patreoni fännilehelt patreon.com/weebiraadio

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud