RÄÄGIME ASJAST | Seekordses saates Mart Helme, Martin Helme ja ka Kert Kingo

Räägime asjast 03.12.2023

Kui tavapäraselt on «Räägime asjast» saates Mart ja Martin Helme, siis seekord juhib stuudiost saadet Mart Helme üksinda. See ei tähenda, et Martinit ei ole kuulda - tema on saates läbi telefoniühenduse.

Tänase saate esimeseks teemaks on olukorrast riigis, mida arutatakse koos Martin Helmega. Seejärel on telefoniühendus Kert Kingoga ja räägitakse tema vastu algatatud justiitsterrorist.

Saade lõpetatakse sellega, kuidas Eesti välispoliitika on näidanud oma läbikukkumist ja hambutust seoses OSCE eesistumisega ning Kaja Kallase järjekordsete ja naeruväärsete soolodega.

Ärge jätke kasutamata võimalust saada osa põnevast diskussioonist ja uutest perspektiividest. «Räägime asjast» saade on eetris pühapäeval kell 11:00 Tre raadios, Ring FM-is, Ruut FM-is, Kuressaare Pereraadios ning saadet saab järelkuulata aadressil https://www.mixcloud.com/raadiosaade/.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud