Markus Järvi: kui meil oleks iseseisev riik, siis sellised stseenid poleks parlamendis võimalikud

Juku-Kalle Raid vahetult pärast äratamist ja suurest saalist välja juhatamist.

Juku-Kalle Raid vahetult pärast äratamist ja suurest saalist välja juhatamist.


Markus Järvi kommenteerib täna hommikust intsidenti parlamendis, kui Eesti 200 saadik Juku-Kalle Raid oli hommikustel tundidel parlamenti tukkuma jäänud.

Tukkumise põhjust võib ehk otsida eelmisest õhtust, kui mõnedki riigikoguliikmed nägid Juku-Kalle Raidi riigikogu puhvetis sõpradega õlut joomas.


Markus Järvi postitus

Avaldame Markus Järvi sotsiaalmeedia postituse täies mahus:

Mõned inimesed naeravad selle pildi peale. Minule see aga nalja ei tee, sest siin avaldub sümptomaatilisel tasandil midagi sootuks sügavamat, mille võib kokku võtta tõdemusega: see pole mingi parlament ja see pole mingi riik. Me lihtsalt mängime siin oma riiki ja demokraatiat – petame teisi ja kõige valusamalt iseennast. See siin on parimal juhul provintsi kohalik omavalitsus.

Tegelik iseseisvus on ammu minetatud. Tegelik võim on kuskil mujal.

Kui meil oleks ISESEISEV RIIK, siis sellised stseenid poleks parlamendis võimalikud ja niimoodi riietunud inimest ei lastaks sisse isegi mitte seadusandliku koja uksest, rääkimata seal esinemisest, jõuramisest, joomisest ja labatsemisest.

Allikas: Markus Järvi Facebook.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.