LIHTSALT & KEERUTAMATA nr 14 | Konservatiivid ja liberaalid


Lihtsalt & Keerutamata nr 14

Seekordses saates Lihtsalt ja Keerutamata, mis kannab juba järjekorranumbrit 14, arutletakse konservatiivide ja liberaalide «õiguste üle» ehk see, mis on lubatud Jupiterile, ei ole lubatud härjale.

Liberaalid teevad kõik, et hoida võimust kinni valetades, võltsides, varastades, et võimu mitte kaotada. Samas eiravad fakti, et riigivõimu normaalseks teostamiseks tuleks saavutada konservatiividega tasakaal, sest kui kaalukauss on ühele - või teiselepoole väga kaldu, on ühiskonda ootamas düstoopia.

Selle üle arutlevad saates EestiEest.com toimetaja Mihkel Johannes Paimla. ERE programmi töörühma liikmed, Harry Raudvere ja Kertu Luisk ning vabamõtleja Timo Kalaus alias Silver Ronk. Saadet juhib Mario Maripuu, tuntud sisulooja ja suunamudijana Konservatiivne Mõtiskleja.

Selles saates ei esinda me partei seisukohti vaid avaldame oma isiklikke mõtteid. Lisaks on saatest saadaval ekstraosad, mis saadaval patreon.com/weebiraadio.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud