LIHTSALT & KEERUTAMATA nr 13 | Milleks maksta makse?


Lihtsalt ja Keerutamata nr 13

Lihtsalt & Keerutamata 13. saates arutletakse riiklike maksude üle. Kas need on liim ühiskonna toimimiseks või hoopis kammitsad ühiskonna orjastamiseks?

Dünaamiline arutelu on taas eetris, millest saatejuht Mario Maripuu ehk Konservatiivne Mõtiskleja kutsub teid osa saama saatest, kus ei hoita tagasi ega keerutata. Kas riiklikud maksud on ühiskonna edukaks toimimiseks hädavajalikud või pigem tööriistad, millega valitsus kodanikke orjastab?

EKRE USA osakonna karismaatiline esimees Mike Calamus, EestiEest.com'i teravmeelne toimetaja Mihkel Johannes Paimla, analüütilise mõtteviisiga Harry Raudvere ning sügavuti mõtlev Kertu Luisk - kõik nad on valmis andma oma panuse sellesse põnevasse ja aktuaalsesse arutelusse. Ja ärge unustage Timo Kalaust, tuntud ka kui Silver Ronk, kelle mõtteterad lisavad saatele erilist sära.

Kuigi saate esindajad tulevad erinevatest taustadest, rõhutavad nad eraldi, et Lihtsalt ja Keerutamata saadetest kajastatakse isiklikke vaateid, mitte partei ametlikke seisukohti.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud