Kreml: meil ei ole teavet Tšetšeenia liidri Kadõrovi tervise kohta

Kreml: meil ei ole teavet Tšetšeenia liidri Kadõrovi tervise kohta


Viimastel päevadel on Tšetšeenia liidri Ramzan Kadõrovi tervise kohta levima hakanud erinevad vastuolulise sõnumid.

Ukraina meedia teatas reedel, viidates Tšetšeenia diasporaaga seotud allikatele, et Kadõrov, kes on järjepidevalt toetanud Venemaa tegevust Ukrainas, on raskelt haige ja koomas. Laupäeval ilmusid juba teated selle kohta, et Kadõrov surnud.

Kuid pühapäeva hommik tõi vastuolulisi teateid, kui Kadõrov vastas sellistele kuuldustele sotsiaalmeedias avaldatud lühikesevideoga, milles kinnitab, et ta on elus ja täie tervise juures.

«Soovitan tungivalt kõigile, kes ei suuda internetis tõde ja valet eristada, jalutada värskes õhus ja mõtted korda saada. Vihm on imeliselt kosutav,» kommenteeris ta tehtud videopostituses.

Samas ei ole võimalik kinnitada video tegemise aega. Lisaks hoolimata vastakatest teadetest, pole Kreml seni esitanud ametlikku avaldust Kadõrovi terviseseisundi kohta.

Täpsemalt Kreml teatas esmaspäeval, et neil puudub teave Tšetšeenia liidri Ramzan Kadõrovi tervisliku seisundi kohta. Samuti Kadõrovi pressiesindajad ei vastanud korduvatele telefonikõnedele, millega sooviti kommentaari teadetele, mille kohaselt on Kadõrovi ravitud ühes Moskva haiglas.

«Meil ei ole selle kohta mingit teavet,"»ütles Kremli pressiesindaja Dmitri Peskov Reutersi ajakirjanikele.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.