UKRAINA UUDISTEKANAL: Kadõrovi neerusiirdamise operatsioon ebaõnnestus

UKRAINA UUDISTEKANAL: Kadõrovi neerusiirdamise operatsioon ebaõnnestus


Tšetšeenia juht Ramzan Kadõrov läbis Moskvas neeru siirdamise operatsiooni, kuid operatsioon ebaõnnestus kuna keha ei võtnud doonorneeru omaks ja seetõttu Kadõrov on hetkel kriitilises seisundis, kirjutab Ukraina uudistekanal Obozrevatel

Uudistekanali allikate kohaselt viibib Kadõrov ühes Moskva meditsiiniasutuses ja vaatamata ebaõnnestunud operatsioonile on plaanis viia läbi uus siirdamisoperatsioon.

Lisaks kirjutab Obozrevatel, et kuigi enamiku ajast on Kadõrov teadvuseta, siis aeg-ajalt tuleb ta siiski teadvusele ja sel ajal Kadõrovi lähimad liitlased kogunevad arutama võimu jaotamist järeltulijate vahel.

Varem teatas pealuure, et Kadõrovi tervis on märgatavalt halvenenud ja et ta on juba mitmeid päevi olnud koomas. Kadõrov viidi Moskvasse, kuid arstid ei suutnud teda aidata ja ta toimetati tagasi Tšetšeeniasse. On teada, et plaan oli saata ta ravile välismaale, tõenäoliselt Araabia Ühendemiraatidesse.

ISW (Institude Study of War - sõjauuringute instituut) analüütikud rõhutavad, et mure Kadõrovi tervise pärast näitab, kui oluline on ta Putini jaoks Tšetšeenias stabiilsuse tagamisel. Putin kardab Kadõrovi režiimi destabiliseerumist Tšetšeenias.

Allikas: Obzretavel.com

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.