Valitsuse ettepanek lükati tagasi ja seega tõenäoliselt näeme täiemahulist õpetajate streiki juba sel aastal

Chat GPT illustratsioon õpetajatest, kes lükkamas valetajate valitsuse ettepanekut tagasi ja valmistumas täiemnahuliseks streigiks.

Chat GPT illustratsioon õpetajatest, kes lükkamas valetajate valitsuse ettepanekut tagasi ja valmistumas täiemnahuliseks streigiks.


Õpetajad ei võta vastu riikliku lepitaja kompromissettepanekut ning streik toimub tõenäoliselt juba enne aasta lõppu, ütles Eesti Haridustöötajate Liidu juht Reemo Voltri reede õhtul ERR-ile.

«Praegusel hetkel Eesti Haridustöötajate Liidu volikogu võttis küll otsuse vastu, et seda pakkumist ei ole võimalik meil siiski vastu võtta, sest pikka vaadet selles valitsuse plaanis ei näe me kuskil ja mingit kindlust see meile tuleviku osas ei anna. Seda enam, et õpetajad on saanud väga jõulist toetust ühiskonnalt, et jätkata Eesti hariduse eest seismist. Me seisame meie kõigi tuleviku eest, et Eesti oleks ikkagi haritud riik, mis tagaks Eesti riigi edukuse ka tulevikus,» rääkis Voltri.

Tema sõnul ootavad õpetajad ära lepitusprotsessi lõppemise, mis peaks tulema kolmapäeval ning neljapäeval asub liit konkreetsemalt arutama seda, millal ja kuidas streikima hakatakse.

Loe täispikka artiklit ERR-ist.

Allikas: ERR

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud