Kaja Kallas soovitab irve näol õpetajatel streikimise ajal automaksu promoda

Eilsel valitsuse korralisel pressikonverentsil vastas Kaja Kallas ERR-i ajakirjaniku Madis Hindre küsimusele, et õpetajate streikimine raha juurde ei too ja õpetajad peaksid hoopis automaksu reklaamima.

Madis Hindre küsis peaminister Kaja Kallaselt täpsustuseks, et isegi kui õpetajad streigivad mitu kuud, kas siis valitsus siiski õpetajatele järele ei anna?

«No see meile raha juurde ei too [peaministril irve näol]. Ma ei tea, kui nad samal ajal stregivad ja käivad ringi ning veenavad inimesi automaksu toetama või suuremas mahus seda vastu võtma, et tekiksid need vahendid, et saame tõsta õpetaja palku veelgi rohkem,» vastas Kaja Kallas muheledes ajakirjanikule.

Lisades, et ainukesed, kellel riigipalgalistest järgmisel aastal palk tõuseb, ongi õpetajad. Taaskord see lause tõi peaministri näole muige.


Varro Vooglaid sotsiaalmeedias

Samale teemale juhtis sotsiaalmeedias tähelepanu ka Varro Vooglaid, tehes postituse oma Facebooki kontole. Avaldame postituse täies mahus.

Varro Vooglaidi sotsiaalmeediapostitus:

Siin võib küll vaid imestada Kaja Kallase suutlikkuse üle endale ise pahameelt tõmmata. Rääkida muigel näoga õpetajatele, et kui tahate teile varem lubatud palgatõusu saada, siis minge ja hakake automaksu reklaamima – see nõuab juba annet. Raha õpetajate palgatõusuks on muidugi olemas, küsimus on lihtsalt prioriteetides. Kallase prioriteediks on paraku mitte õpetajate palgad (ega üldse oma rahva heaolu), vaid nn maksuküüru kaotamine, sadade miljonite ja miljardite pumpamine Ukrainasse, Rail Balticusse ja nn rohepöördesse ning pankade nuumamine.

Valitsuse pressikonverents ja Varro Vooglaidi Facebook.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud