RÄÄGIME ASJAST | Riigikogu obstruktsioon, välismissioonid ja tsensuur


Räägime asjast 12.11.2023

Tänane «Räägime asjast» saade pakub tulist arutelu Eesti poliitilise maastiku viimaste arengute üle. Stuudios on Martin Helme ja Varro Vooglaid, kes juhivad terava pilgu Riigikogus toimuvatele sündmustele ja riigi välispoliitilisele suunale.

Saate esimene osa keskendub Riigikogus toimunud obstruktsioonile, mis on viimastel päevadel tekitanud palju kõneainet. Martin Helme ja Varro Vooglaid analüüsivad, mida see tähendab Eesti parlamentaarse demokraatia kontekstis ja millised võivad olla selle pikemaajalised mõjud.

Lisaks räägitakse Eesti osalemisest välismissioonidel, mis on alati olnud oluline teema nii poliitikute kui ka avalikkuse jaoks. Saates tuuakse välja erinevad vaatenurgad ja arutletakse, kuidas need missioonid mõjutavad Eesti rahvusvahelist positsiooni.

Saate lõpetab telefonikõne Veiko Vihuriga, kes jagab oma mõtteid tsensuuri teemal, tuues esile selle keerulise ja paljudele muret tekitava aspekti Eesti meediamaastikul.

Saate eetrisse jõudmine on pühapäeviti kell 11:00 Tre raadios, Ring FM-is, Ruut FM-is ning Kuressaare Pereraadios. Kõik saated on järelkuulatavad aadressil https://www.mixcloud.com/raadiosaade/.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud