RÄÄGIME ASJAST | Riigikohtu otsuse ja punaaktivistide mõju Eestis


Räägime asjast 05.11.2023

Tänases «Räägime asjast» saates tõotab tulla eriti kaalukas arutelu, kus Martin ja Mart Helme ning nende külalised puurivad süvitsi kahte teravat teemat, mis on tõstatanud kõneainet kogu riigis.

Esimeses pooles keskendutakse riigikohtu otsusele, mis Martin Helme sõnul on Eesti parlamentaarse demokraatia proovikivi. Arutelusse tuuakse ka õigusteadust õppinud Riigikogu liikme Varro Vooglaid, kes annab telefoni teel oma eksperthinnangu selle murrangulise lahendi mõjudele meie riigi tulevikule.

Saate teises osas lülitatakse sisse telefoniühendus Sven Sildnikuga, kes on oma teravas kirjatükis valgust heitnud Eesti punaaktivistidele ja nende sidemetele Hamasiga. See teemaplokk avab lähemalt, mis põhjustel on need teemad tõusnud Eesti ühiskondliku diskursuse esirinnale.

Ärge laske käest võimalust kuulata kaasahaaravat ja sisukat diskussiooni saates «Räägime asjast», mida juhib Martin ja Mart Helme koos oma huvitavate saatekülalistega. Saate eetrisse jõudmine on pühapäeviti kell 11:00 Tre raadios, Ring FM-is, Ruut FM-is ning Kuressaare Pereraadios. Kõik saated on järelkuulatavad aadressil https://www.mixcloud.com/raadiosaade/.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud