Suured moslemite ja immigrantide Iisraeli-vastased protestid Euroopas

Euroopa pealinnade tänavad täitunud: moslemid ja immigrandid protestivad Iisraeli vastu, rüvetades juudiriigi lippe ja nõudes konflikti kiiret lõppu

Euroopa pealinnade tänavad on täitunud: moslemid, moslemitest immigrandid ja immigratsiooni pooldajatest vasakäärmuslased protestivad Iisraeli vastu


Kui Eesti meedia kajastab Hamasi ja Iisraeli vahelist konflikti peamiselt konfliktipiirkonnas toimuvast ja aeg-ajalt vahendab erinevate osapoolte seisukohti, siis paraku ei kirjutata suurtest protestidest, mis toimuvad Lääne-Euroopas, Skandinaaviamaades, Ühendkuningriigis kui ka mujal maailmas.

Kõik esimest kolm piirkonda on viimase paarikümne aasta jooksul silma paistnud väga liberaalse ja toetava immigratsioonipoliitika poolest. See on toonud kaasa moslemite kogukondade märkimisväärse kasvu nendes riikides ja pole haruldane, et mõnes linnas või piirkonnas on kohalik elanikkond jäänud vähemusse.

Ja kommuunide suurused on pehmelt öeldes muljetavaldavad, mis on hakanud eriti paistma silma Iisraeli-Hamasi konflikti puhkedes.

Konflikt on toonud tänavatele kümneid tuhandeid moslemeid ja iisraelivastaseid protestijaid protestima, kus pole harukordne näha Iisraeli lipu rüvetamist või julgeolekujõudude sõimamist.

Järgnevalt mõningad protestide lühivideod erinevatest Euroopa riikidest ja linnadest.

PS! Olenevalt interneti - ja seadmekiirusest võib videode avanemine võtta paarkümmend sekundit aega.


Rootsi

Suur protest Stockholmi tänavatel

Protestijad rebivad puruks Iisraeli lipu


Holland

Suur protest Amsterdamis


Ühendkuningriik

Protestijad 14. oktoobril Londonis

Protestijad ründavad meest, kes kannab Iisraeli lippu

Protestijad sõimavad politseid ja käsivad tal koheselt lahkuda.


Austria

Politsei on protestijate poolt ümberpiiratud


Itaalia

Protest Itaalias Milano tänavatel


Soome

Protestijad kogunemas Helsingi tänavatel


Selline videode nimekiri võiks jätkuda. Sarnased protestid toimuvad veel paljudes Euroopa linnades, kus on esindatud suured moslemite kommuunid. Paraku sellest Eesti suuremad meediaväljaanded ega riiklik meedia mingil põhjusel ei kirjuta, vaid räägitakse, kuidas hoopis on Euroopasse tekkinud lõhe.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.