MEEDIAKRIITIKA nr 126 | EPL-i ajakirjanik Tuuli Jõesaar vaenas konservatiivist pedagoogi


Meediakriitika nr 126

Tere ja tervitused «Meediakriitika» uusimale episoodile, saatele, kus terav pilk ja sõna ei hoidu. Kapteniteks endiselt Andri Kiige ja Sven Sildnik, kes ei karda käsi mustaks teha Eesti meedia ja poliitika sagina seest tõe teri välja rookides. Seekordses saates sukelduvad nad otse tormilisele merelainele, et uurida, mis toimub Eesti riigi ja valitsuse kulisside taga.

Teekond algab kell lahkamisega olukorrast riigist ja valitsuses - millised on uued arengud ja kuidas need meid mõjutavad. Järgnevalt pööratakse tähelepanu Rahandusministeeriumi uusimale plaanile piirata vanade autode sissevoolu Eestisse - aga kas see on ikka nii kasulik tegevus, nagu väidetakse?

Siis vaadatakse lähemalt Martin Helme kütuseskandaali, kus väidetavalt ei ole ühtegi reeglit rikutud - kuid kas see on tõesti nii õõvastav, kui esmapilgul tunduda võib? Saate keskpaiku avatakse uks Hamasi terrorirünnakute ja Eesti vasakäärmusluse põimumisele Iisraelis, mis paljastab nii mõndagi.

Saate teises osas vaadeldakse Erkki Bahovskit, kes on justkui Eesti oma Nasreddin Mulla, ning saates lõpus heidetakse valgust vihkamise ja vaenu õhutamise teemale - kes keda vaenab, kas lasteaiajuhataja samasoolist paari või ajakirjanikust aktivist konservatiivi?

Kõik see ja veel enam - «Meediakriitika» saates, kus ei hoita tagasi. Olge valmis avama meedia ja poliitika Pandora laegas koos järjekordse Meediakriitika saatega, mis kannab juba numbrit 126.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud