MEEDIAKRIITIKA nr. 124 | Hamasi rünnak Iisraelis - mida avaldati, millest vaikiti?


Norra välisminister on ametist lahkunud seoses abikaasa skandaaliga, kuid analüütikud hoiatavad, et võrdlus Eesti peaministri Kaja Kallasega oleks pahatahtlik. Saksamaa kantsler Olaf Scholz näitab selget suunda, olles valmis nii otse minema kui ka vasakule keerama.

Politoloog Tõnis Saarts kritiseerib sildistamist, mis paneb konservatiivsed ja rahvuslikud parteid paika kui «populistlikud», «paremradikaalsed» ja «paremäärmuslikud». Saarts püüab selgitada, miks see tendents eksisteerib ja millist mõju see avaldab poliitilisele diskursusele.

Poola valimiste kajastamine on erinev ajakirjanduses Eestis ja Lääne-Euroopas, näidates erinevaid perspektiive ja lähenemisi. Lisaks on päevakorral ka Hamasi kallaletung Iisraelile. Sellest on riigimeedias kajastatud peamiselt Hamasi propagandat, jättes kõrvale teated massimeeleavaldustest Euroopa suurlinnades, mis toetavad Hamasi tegevust.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud