Iisraeli Chuck Norris: politseinik, kes hävitas üksi Hamasi terroriste

Iisraeli Chuck Norris: politseinik, kes hävitas üksi Hamasi terroriste

Iisraeli Chuck Norris: politseinik, kes hävitas üksi Hamasi terroriste


Igor Pivnik on Iisraeli politseinik. Ta elab Lõuna-Iisraelis asuvas Yatedi külas, mis asub vaid nelja kilomeetri kaugusel Gaza sektori piirist. 7. oktoobri hommik ei olnud temale midagi erakordset. Ta läks tööle nagu igal tavalisel hommikul, kuid ei aimanud, et see päev pöörab tema elu pea peale.

Mõni aeg hiljem tema abikaasa helistas murelikult, rääkides elektrikatkestusest, kostvatest laskudest ja sellest, et nad on kolme tütrega väga hirmul. See oli hommik, mil Hamasi mässulised alustasid sõjategevust Iisraeli vastu.

Igor, haarates lahinguvarustuse, kiirustas otsejoones koju, läbides blokeeritud teid ja kuulates samal ajal raadiost, et mitmed kogukonnad on langenud terroristide kätte.

Teel koju märkas ta Hamasi terroristide varitsust. Ta suutis vaikselt lähenedes neutraliseerida kõik varitsenud ründajad. Järgmiseks kohtas ta terroristide autot, millest tulistati tsiviilelanikke. Igor sekkus ja elimineeris ka need terroristid.


Mõne aja pärast lähenes autole veel neli terroristi. Ka nende eluküünlad sel päeval kustusid. Autos oli granaate, relvi ja padruneid, mille Igor võttis endaga kaasa.

Pärast varitsuse ja autoterroristide kõrvaldamist jätkas ta teed, märgates veel terroriste mootorrattal. Jälle lähenes ta vargsi läbi põõsaste, hävitades nad täielikult ja võttes ka nende relvad. Hetkeks peatudes, andis ta naisele teada, et on turvaliselt teel.

Külla jõudes avastas ta, et külas ei ole sõjaväelist abiväge. Ta läks otsejoones koju, aga mõistis, et peale pere peab ta ka kogukonda kaitsma.

Kogukonda kaitses õnnestus tal koos teiste vabatahtlikega tagasi lüüa kaks järgmist rünnakut ja kaitsta küla kuni õhtuni, mil lõpuks saabus Iisraeli sõjavägi.

Tänu Igori visadusele ja vaprusele ei hukkunud sel süngel päeval tema külas ainsatki inimest. Kui tegu pole Iisraeli Chuck Norrisega, siis kindlasti tegu on Iisraeli ühe kangelasega, kes võitles vapralt terroristide vastu.

Allikas: X.com.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.