RAHVA TEENRID | Ungari vetostamine, terviseandmete leke, elektrivool maapiirkondades, obstruktsioon


TÄHELEPANU: Tõenäoliselt just konkreetses saates esitatu võib-olla kallutatud ja pruugi olla tõe häälega! Suhtuda väidetesse Ungari demokraatia teemal kriitiliselt ja veenduda, et tegu ei ole saates esitatu isiklike maailmavaateliste arvamuste, mitte enamaga.

Rahva teenrid 16.12.2023

Seekordses laupäeval on Vikerraadio otsestuudios ajakirjanikud Urmet Kook (ERR), Krister Paris (Eesti Päevaleht ja Delfi) ja Urmas Jaagant (Eesti Ekspress).

Saates arutatakse, mida teha Ungariga, mis sel nädalal vetostas abi Ukrainale. Samuti tuleb juttu suurest terviseandmete lekkest, maapiirkondade elektrita jäämisest, obstruktsiooni lõpetamise katsetest riigikogus ja venelaste lubamisest Pariisi olümpiale.

Artikli sissejuhatav tekst pärineb vikerraadio.err.ee.


Rahva teenrid

«Rahva teenrid» on Vikerraadio iga laupäevane otse-eetri raadiosaade, mis analüüsib nädala sise - ja välispoliitika sündumusi.

Igas saates alustatakse nädala teemaga, seejärel keskendutakse meedias vastukaja leidnud probleemidele.

Igas saates peale saatejuhi on kaks ajakirjanikku, kes analüüsivad ja hindavad möödunud nädala teemasid. Saatejuhtideks on Indrek Kiisler, Urmet Kook või Mirko Ojakivi.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.