PILTUUDIS: Vaata, milline näeb välja Varro Vooglaidi kodustuudio

Varro Vooglaid kodustuudio. Foto: Varro Vooglaidi sotsiaalmeedia

Varro Vooglaid kodustuudio. Foto: Varro Vooglaidi sotsiaalmeedia.

Varro Vooglaid, tuntud oma reedeste LIVE saadete poolest, avab täna erakordse võimaluse heita pilk oma kodustuudio tagamaadele. Kui tavaliselt näeme Vooglaidi vaid kaamera ees, siis täna saame aimu, millist vaadet pakub tema stuudio teiselt poolt kaamerat.

Tõsi, elektrit, mis muidu stuudiot, arvuteid ja ekraane toidab, tema uhkes kodustuudios pildistamise hetkel ei ole ja see ongi põhjus, miks on täna ainulaadne võimalus heita pilk teisele poole kaamerat.

Põhjus selleks on lihtne ja selgitab, miks täna igareedene Varro Vooglaid LIVE saade ära jäi. Selle kohta avaldame Varro Vooglaidi sotsiaalmeediapostituse täies mahus.

Varro Vooglaid Facebooki postitus

Vabandust, aga täna kella 12-ks planeeritud otsesaade jääb kahjuks ära. Põhjus on proosaline — kodunt ja seega ka kodustuudiost kadus 15 minutit enne saate algust elekter. Tõtt-öelda tuli elekter 5 minutit enne saate algust tagasi ja ma asusin olukorda päästma, olles eelnevalt juba leppinud, et saadet ei tule, aga siis kadus see uuesti minut enne saate algust. Hea seegi, et elekter ei kadunud saate ajal… Igal juhul pole nüüd midagi parata — kuna pean paari tunni pärast asuma Tartu poole teele, ei saa ma saadet ka elektriühenduse taastumise korral teha veidi hiljem. Et saade päris tegemata ei jääks, püüan sellega eetrisse tulla kas laupäeva, pühapäeva või hiljemalt esmaspäeva õhtul. Plaanis on rääkida riigikogu üha süvenevast patiseisust ja selle ületamise eeldustest, samuti WHO lepingutega seonduvast. Kuulmiseni! (Allpool on telefoniga tehtud pilt pilditust stuudioarvutist.)

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud