MEEDIAKRIITIKA nr 125 | Kuidas valitsuse autode sõda võib kaasa tuua KAITSEVÕIME LANGUSE!


Meediakriitika nr 125

Ah, «Meediakriitika», Eesti üks kõmulisemaid ja särtsakamaid meediat luubi alla võttev saateid, mille kapteniteks on Andri Kiige ja Sven Sildnik. Saate DNA-s on põimitud analüüs, iroonia ning kohati terav kriitika.

Ka seekordses saates Kiige ja Sildnik võtavad ette nädala meediasündmused ning raputavad neid nagu pudeleid šampanjat – korgid lendavad ja tõde pritsib üle ääre. Nende saatekava on nagu kontsert, kus iga uus osa ja peatükk annab aimu Eesti ajakirjanduse ja poliitika paradoksidest. Kes teab, millega on tegemist? Nemad teavad.

Meediakriitika 125 saadet alustavad kultuuri ja poliitika ristteel, kommenteerides politsei kaebust Smuuli bareljeefi kohta. Järgmisena sukelduvad nad Kalle Grünthali meediaskandaali sohu, enne kui nad Estonia huku teemal terve teooriakomplekti lauale laotavad.

Saate keskpaigas arutlevad nad võrdõiguslikkuse voliniku logo üle, et siis hoogu juurde anda ja valgust heita Kaja Kallase ettekandest Riigikogus ning lõpetavad kriitilise pilguga valitsuse uuele maksukoormusele kasutatud autodele.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud