LIHTSALT & KEERUTAMATA nr 9 | Politseiriik ja jälgimisühiskond


EestiEest.com portaali saade «Lihtsalt & Keerutamata». Seekordses, järjekorranumbriga üheksandas saates keskendutatakse teemadel politseiriik ja jälgimisühiskond.

Oleme tunnistajaks ajastule, kus pandeemia näitab selgelt riigi jõustruktuuride ja tsiviilühiskonna vahelisi piire. Kas politsei ja terviseamet on liikunud sammu võrra kaugemale, et rahvast ohjata? Miks blokeeritakse kriitilisi hääli sotsiaalmeedias ja mida tähendab see meie vabadusele?

Saates arutletakse, kuidas sotsiaalmeedia hiid Facebook on muutunud jälgimise platvormiks, kus isegi grupivestlused pole privaatsed. Kuidas on võimalik, et mõned meist ei märka, kui jälgitavad nad on? Kas see on uus normaalsus või vajame ümbermõtestamist?

Tänase saate põnevaid teemasid käsitlevad EKRE USA osakonna esimees Mike Calamus, EestiEest.com toimetaja Mihkel Johannes Paimla, ERE programmi töörühma liige Kertu Luisk ja sisulooja Timo Kalaus (tuntud ka kui Silver Ronk). Saadet juhib Konservatiivne Mõtiskleja Mario Maripuu.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud