LIHTSALT & KEERUTAMATA nr 10 | Kommunistlik diktatuur Eestis


EestiEest.com portaali saade «Lihtsalt & Keerutamata». Seekordses, järjekorranumbriga kümnendas saates keskendutakse teemal kommunistlik diktatuur Eestis.

Saate juhtkirjeldus muutmata kujul:

Endised kommunistid ja nende pered ikka on veel võimu juures – neist tuleb kiiremas korras lahti saada! Need samad kommunistid ongi Eestisse importinud liberaalmarksismi, mis hävitab kui katk meie kodumaa. Peame sellest vähkkasvasjast lahti saama! Kui 30 aastat tagasi lubati süüa kartulikoori Eesti vabaduse nimel – siis mille nimel neid nüüd süüakse?

Peame Eestist välja ajama liberaalmarksistid, kes oma ideoloogiaga mürgitavad meie lapsi, tapavad rohehullusega meie majandust ja veavad sisse kümneid tuhandeid immigrante! Me ei saa olla nõrgad ja lasta meie kodumaal võimutseda neil, kes ei armasta Eestit, eestlaseid ja meie ilusat eesti keelt!

Tänase saate põnevaid teemasid käsitlevad EKRE USA osakonna esimees Mike Calamus, EestiEest.com toimetaja Mihkel Johannes Paimla. Saates külas ERE programmi töörühma liikmed Harry Raudvere ja Kertu Luisk ning sisulooja Timo Kalaus (tuntud ka kui Silver Ronk). Saadet juhib Mario Maripuu, keda tuntakse ka suunamudija ja sisulooja Konservatiivne Mõtisklejana.

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.


Sulle võib pakkuda huvi ka...

Sponsoreeritud