Henn Põlluaas: Mart, ära valeta!

Tallinna linnavolikogu EKRE fraktsiooni esimees Mart Kallas tegi täna ennelõunat sotsiaalmeedia postituse, milles vihjas, et teisipäeval EKRE-st välja visatud Henn Põlluaasa konservatiivne maailmavaade on ühe päevaga muutunud.

Kolmapäeval toimus riigikogus mootorisõidukimaksu seaduse eelnõu kolmas lugemine, mis kiideti ka heaks. Selle vastu protestis Eesti Konservatiivne Rahvuserakond plakatitega, millel oli tekst: "STOPP AUTOMAKSULE".

Ainukesena ei olnud plakatit käes päev varem EKRE-st välja heidetud ja veel riigikogu EKRE fraktsiooni juures istuval Henn Põlluaasal. See ei jäänud märkamata Tallinna linnavolikogu EKRE fraktsiooni esimehele Mart Kallasele, kes tegi tegi järgneva postituse:

See on ikka väga kummaline pilt, kuidas päevaga konservatiivne maailmavaade muutub pehmoks! Pildilt on näha kuidas kriitikameel on kadunud ja on jäänud ainult olukorraga leppimine.

Tõenäoliselt pidas Mart Kallas oma postitusega silmas seda, et ainukesena ei hoia "STOPP AUTOMAKSULE!" silti käes päev varem EKRE fraktsioonist välja heidetud Henn Põlluaas, mis võib esmapilgul tõesti tunduda kummalisena.

Selgitus on samas lihtne. Henn Põlluaasal ei olnud plakatit, sest plakatid trükkis EKRE ja temale lihtsalt ei antud seda ning seetõttu ei olnud tal ka midagi, mida tõsta.


Mart, ära valeta!

Sellest, et talle ei antud plakatit, kirjutab ka Henn Põlluaas ise Mart Kallase tehtud postituse alla:

Mart, ära valeta! Mina hääletasin automaksu vastu. Vaata istungi stenogrammist. EKRE fraktsioon trükkis plakatid ja minule seda ei antud. Mul ei olnudki mitte midagi üles tõsta. Säärane valetamine ja laim ei käi kuidagi konservatiivse maailmavaatega kokku. Häbi peaks olema!

Kui Mart Kallas, kes ei ole riigikogus ja võis seetõttu eksida lihtsalt teadmatusest, miks ei saanud Henn Põlluaas plakatit, siis sarnase postituse tegi ka Riigikogu EKRE fraktsioonis olev Rain Epler:

Koalitsioon surus täna enamuse jõuga automaksu eelnõu läbi. Kurb!
Paremal ülanurgas ülikiiresti liberaliseerunud nukker Põlluaas!

Jaga artiklit FB-s:Kui Sulle meeldis, mis lugesid või vaatasid, siis jälgi meie Facebooki lehte, et kõik info, mida muu meedia ei avalda, jõuaks alati Sinuni.